site stats
Loading the content...
Navigation
Account
Cart 0 items for  0.00

No products in the cart.

Yuddha aru Santi যুদ্ধ আৰু শান্তি : লিও টলষ্টয় অনুবাদ : সুৰেন্দ্ৰমোহন দাস প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি

‹Return to Previous Page

Related Products

Sale! Quick View

Nirvachita Adhunik Asomiya Natak PART- I & II নিৰ্বাচিত আধুনিক অসমীয়া নাটক ( প্ৰথমখণ্ড, দ্বিতীয় খণ্ড ) সম্পাদনা : পোনা মহন্ত প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি

নিৰ্বাচিত আধুনিক অসমীয়া নাটক ( প্ৰথমখণ্ড, দ্বিতীয় খণ্ড ) সম্পাদনা : পোনা মহন্ত প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি প্ৰথম প্ৰকাশ : 2014 Regular Price Rs. 550 Sale Price Rs. 499
 550.00  499.00 Add to cart
Sale! Quick View

Naba-Neeta নব-নীতা ( সাহিত্য অকাদেমি পুৰস্কাৰপ্ৰাপ্ত বাংলা গদ্য-পদ্য ) নবনীতা দেব সেন অনুবাদ : পদুমী গগৈ প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি

নব-নীতা ( সাহিত্য অকাদেমি পুৰস্কাৰপ্ৰাপ্ত বাংলা গদ্য-পদ্য ) নবনীতা দেব সেন অনুবাদ : পদুমী গগৈ প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি প্ৰথম প্ৰকাশ : 2009 Regular Price Rs. 260 Sale Price Rs. 234
 260.00  234.00 Add to cart
Sale! Quick View

Rupar Piyala prose from Hemchandra Baruah ৰূপৰ পিয়লা : অসমীয়া ব্যঙ্গ ৰচনা সংকলন সম্পাদনা : নাজমা মুখাৰ্জী প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি

ৰূপৰ পিয়লা অসমীয়া ব্যঙ্গ ৰচনা সংকলন সম্পাদনা : নাজমা মুখাৰ্জী প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি প্ৰথম প্ৰকাশ : 2019 Regular Price Rs. 450 Sale Price Rs. 405
 450.00  405.00 Add to cart
Sale! Quick View

Dwaipayan Hradar Parat দ্বৈপায়ন হ্ৰদৰ পাৰত (সাহিত্য অকাদেমি পুৰস্কাৰপ্ৰাপ্ত বাংলা কবিতা সংকলন) সুবোধ সৰকাৰ অনুবাদ : এম. কামালুদ্দিন আহমেদ প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি

দ্বৈপায়ন হ্ৰদৰ পাৰত (সাহিত্য অকাদেমি পুৰস্কাৰপ্ৰাপ্ত বাংলা কবিতা সংকলন) সুবোধ সৰকাৰ অনুবাদ : এম. কামালুদ্দিন আহমেদ প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি প্ৰথম প্ৰকাশ : 2018 Regular Price Rs. 130 Sale Price Rs. 119
 130.00  119.00 Add to cart
Sale! Quick View

Sanjeeban সঞ্জীৱন : লিঅ টলষ্টয় অনুবাদ : অনু বৰুৱা প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি

সঞ্জীৱন লিঅ টলষ্টয় অনুবাদ : অনু বৰুৱা প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি দ্বিতীয় প্ৰকাশ : 2016 Regular Price Rs. 310 Sale Price Rs. 279
 310.00  279.00 Add to cart
Sale! Quick View

Manimahesh মণিমহেশ ( সাহিত্য অকাদেমি পুৰস্কাৰপ্ৰাপ্ত বাংলা ভ্ৰমণকাহিনী ) উমাপ্ৰসাদ মুখোপাধ্যায় অনুবাদ : তীৰ্থ ফুকন & মনোৰমা বৰুৱা প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি

মণিমহেশ ( সাহিত্য অকাদেমি পুৰস্কাৰপ্ৰাপ্ত বাংলা ভ্ৰমণকাহিনী ) উমাপ্ৰসাদ মুখোপাধ্যায় অনুবাদ : তীৰ্থ ফুকন & মনোৰমা বৰুৱা প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি প্ৰথম প্ৰকাশ : 2014 Regular Price Rs. 110 Sale Price Rs. 102
 110.00  102.00 Add to cart
Sale! Quick View

Unais Pura Dukatha ঊনৈশ পূৰা দুকঠা : ফকীৰমোহন সেনাপতি অনুবাদ : ভামতী দেৱী প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি

ঊনৈশ পূৰা দুকঠা ফকীৰমোহন সেনাপতি অনুবাদ : ভামতী দেৱী প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি প্ৰথম প্ৰকাশ : 2009 Regular Price Rs. 90 Sale Price Rs. 85
 90.00  85.00 Add to cart
Sale! Quick View

Sanchayana (Poems) by Maheswar Neog সঞ্চয়ন ( প্ৰাচীনৰ পৰা সাম্প্ৰতিকলৈ অসমীয়া কবিতাৰ সঙ্কলন ) সম্পাদক : মহেশ্বৰ নেওগ প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি

সঞ্চয়ন ( প্ৰাচীনৰ পৰা সাম্প্ৰতিকলৈ অসমীয়া কবিতাৰ সঙ্কলন ) সম্পাদক : মহেশ্বৰ নেওগ প্ৰকাশক : সাহিত্য অকাদেমি পঞ্চম প্ৰকাশ : 2019 Regular Price Rs. 280 Sale Price Rs. 269
 280.00  269.00 Add to cart
Back to top