site stats
Loading the content...
Navigation
Account
Cart 0 items for  0.00

No products in the cart.

Medini Choudhury Rachanawali : Vol. 1 মেদিনী চৌধুৰী ৰচনাৱলী ১ সম্পাদক : ড° হীৰেন গোহাঁই সহকাৰী সম্পাদক : পদ্ম পাটৰ প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

‹Return to Previous Page

Related Products

Sale! Quick View

Asamiya Lekhika অসমীয়া লেখিকা গল্প ২০১০ বন্তি শেনচোৱা আৰু মানসী শৰ্মাৰদ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্যন

অসমীয়া লেখিকা গল্প ২০১০ বন্তি শেনচোৱা আৰু মানসী শৰ্মাৰদ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্যন Regular Price Rs. 250 Sale Price Rs. 225
 250.00  225.00Add to cart
Sale! Quick View

Lakshahira Das Rachanawali Vol. 2 লক্ষহীৰা দাস ৰচনাৱলী দ্বিতীয় খণ্ড ইদ্ৰিছ আলিৰ দ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

লক্ষহীৰা দাস ৰচনাৱলী দ্বিতীয় খণ্ড : ইদ্ৰিছ আলিৰ দ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন প্ৰথম প্ৰকাশ : 2013 Regular Price Rs. 1500 Sale Price Rs. 1275
 1,500.00  1,275.00Add to cart
Sale! Quick View

BEZBAROA-KABITAR BASTABIKATA বেজবৰুৱাৰ কবিতাৰ বাস্তবিকতা যোগেন্দ্ৰনাৰায়ণ ভূঞা প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

বেজবৰুৱাৰ কবিতাৰ বাস্তবিকতা যোগেন্দ্ৰনাৰায়ণ ভূঞা প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন প্ৰথম প্ৰকাশ : মাৰ্চ, 2005 Regular Price Rs. 60 Sale Price Rs. 54
 60.00  54.00Add to cart
Sale! Quick View

Nilamani Phookan Rachanawali নীলমণি ফুকন ৰচনাৱলী ১৯৪৮-২০১২, এই সময়ছোৱাত প্ৰকাশিত নীলমণি ফুকনৰ কবিতা প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

নীলমণি ফুকন ৰচনাৱলী ১৯৪৮-২০১২, এই সময়ছোৱাত প্ৰকাশিত নীলমণি ফুকনৰ কবিতা, শিল্পী-সমালোচনামূলক প্ৰবন্ধ, অনুবাদ, ভাষণ আৰু আত্মজীৱনীমূলক ৰচনা আদিৰ একত্ৰ সংকলন সম্পাদক : শোণিত বিজয় দাস আৰু মুনীন বায়ন প্ৰকাশক : কথা প্ৰথম প্ৰকাশ : 2012 Regular Price Rs. 1500 Sale Price Rs. 1275
 1,500.00  1,275.00Add to cart
Sale! Quick View

Katha Barenya 100 কথা বৰেণ্য ১০০ ঊনৈছ আৰু কুৰি শতিকাৰ ১০০ গৰাকী অসমীয়া সাহিত্যিক-শিল্পীৰ জীৱনালেখ্যৰ সংকলন প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

কথা বৰেণ্য ১০০ ঊনৈছ আৰু কুৰি শতিকাৰ ১০০ গৰাকী অসমীয়া সাহিত্যিক-শিল্পীৰ জীৱনালেখ্যৰ সংকলন সম্পাদক : শোণিত বিজয় দাস, মুনীন বায়ন প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন প্ৰথম প্ৰকাশ : 2006 Regular Price Rs. 1000 Sale Price Rs. 850
 1,000.00  850.00Add to cart
Sale! Quick View

Lakshahira Das Rachanawali Vol. 1 লক্ষহীৰা দাস ৰচনাৱলী ১ : ইদ্ৰিছ আলিৰ দ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

ইদ্ৰিছ আলিৰ দ্বাৰা সম্পাদিত লক্ষহীৰা দাস ৰচনাৱলী ১ প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন প্ৰথম প্ৰকাশ : 2011 Regular Price Rs. 1500 Sale Price Rs. 1275
 1,500.00  1,275.00Add to cart
Sale! Quick View

Saurabh Kumar Chaliha Rachanawali সৌৰভ কুমাৰ চলিহা ৰচনাৱলী ১৯৪৪-২০০৮, এই সময়ছোৱাত লিখা সৌৰভ কুমাৰ চলিহাৰ ৰচনাৰ একত্ৰ সংকলন প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

সৌৰভ কুমাৰ চলিহা ৰচনাৱলী ১৯৪৪-২০০৮, এই সময়ছোৱাত লিখা সৌৰভ কুমাৰ চলিহাৰ ৰচনাৰ একত্ৰ সংকলন : গল্প, সানমিহলি ৰচনা, নাটক আৰু অনুবাদৰ লগতে লেখকৰ সৈতে হোৱা একাধিক কথোপকথনৰ আধাৰত লিখা এটা বিশেষ লেখা। 'সৌৰভ কুমাৰ চলিহাৰ বিষয়ে সৌৰভ কুমাৰ চলিহা'ক সামৰি। শোণিত বিজয় দাস আৰু মুনীন বায়নৰ দ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা প্ৰথম প্ৰকাশ : 2008 Regular Price Rs. 1500 Sale Price Rs. 1275
 1,500.00  1,275.00Add to cart
Back to top