site stats
Loading the content...
Navigation
Account
Cart 0 items for  0.00

No products in the cart.

Medini Choudhury Rachanawali : Vol. 1 মেদিনী চৌধুৰী ৰচনাৱলী ১ সম্পাদক : ড° হীৰেন গোহাঁই সহকাৰী সম্পাদক : পদ্ম পাটৰ প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

‹Return to Previous Page

Related Products

Sale! Quick View

Asamiya Lekhika অসমীয়া লেখিকা গল্প ২০১০ বন্তি শেনচোৱা আৰু মানসী শৰ্মাৰদ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্যন

অসমীয়া লেখিকা গল্প ২০১০ বন্তি শেনচোৱা আৰু মানসী শৰ্মাৰদ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্যন Regular Price Rs. 250 Sale Price Rs. 225
 250.00  225.00 Add to cart
Sale! Quick View

Lakshahira Das Rachanawali Vol. 2 লক্ষহীৰা দাস ৰচনাৱলী দ্বিতীয় খণ্ড ইদ্ৰিছ আলিৰ দ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

লক্ষহীৰা দাস ৰচনাৱলী দ্বিতীয় খণ্ড : ইদ্ৰিছ আলিৰ দ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন প্ৰথম প্ৰকাশ : 2013 Regular Price Rs. 1500 Sale Price Rs. 1275
 1,500.00  1,275.00 Add to cart
Sale! Quick View

Bhubanmohan Das Rachana Samagra : Vol. 2 ভুবনমোহন দাস ৰচনা-সমগ্ৰ ২ প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

ভুবনমোহন দাস ৰচনা-সমগ্ৰ ২ প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন প্ৰথম প্ৰকাশ : 2015 Regular Price Rs. 1500 Sale Price Rs. 1275
 1,500.00  1,275.00 Add to cart
Sale! Quick View

Krishnakanta Handiqui Aru Anyanya Rachana কৃষ্ণকান্ত সন্দিকৈ আৰু অন্যান্য ৰচনা অহল্যা গগৈ ৰচনা সম্ভাৰ প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

কৃষ্ণকান্ত সন্দিকৈ আৰু অন্যান্য ৰচনা অহল্যা গগৈ ৰচনা সম্ভাৰ কৃষ্ণকান্ত সন্দিকৈ বিষয়ক ৰচনাসমূহ সামৰি অহল্যা গগৈৰ অন্যান্য ৰচনাৰ একত্ৰ সংকলন প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন প্ৰথম প্ৰকাশ : 2019 Regular Price Rs. 1500 Sale Price Rs. 1275
 1,500.00  1,275.00 Add to cart
Sale! Quick View

Asamiya Manuhar Itihas অসমীয়া মানুহৰ ইতিহাস : নগেন শইকীয়া প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

অসমীয়া মানুহৰ ইতিহাস নগেন শইকীয়া প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন প্ৰথম প্ৰকাশ : 2013 দ্বিতীয় প্ৰকাশ : 2016 Regular Price Rs. 1200 Sale Price Rs. 1020
 1,200.00  1,020.00 Add to cart
Sale! Quick View

KATHA GUWAHATI কথা গুৱাহাটী চতুৰ্থ বছৰত প্ৰকাশিত ছটা সংখ্যাৰ একত্ৰ সংকলন প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

KATHA GUWAHATI কথা গুৱাহাটী চতুৰ্থ বছৰত প্ৰকাশিত ছটা সংখ্যাৰ একত্ৰ সংকলন প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন মুখ্য সম্পাশদক : ৰঞ্জিত কুমাৰ দেৱ গোস্বামী সম্পাদক : শোনিত কুমাৰ দাস কলা সম্পাদক : বেণু মিশ্ৰ Regular Price Rs. 600 Sale Price Rs. 540
 600.00  540.00 Add to cart
Sale! Quick View

Saurabh Kumar Chaliha Rachanawali সৌৰভ কুমাৰ চলিহা ৰচনাৱলী ১৯৪৪-২০০৮, এই সময়ছোৱাত লিখা সৌৰভ কুমাৰ চলিহাৰ ৰচনাৰ একত্ৰ সংকলন প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

সৌৰভ কুমাৰ চলিহা ৰচনাৱলী ১৯৪৪-২০০৮, এই সময়ছোৱাত লিখা সৌৰভ কুমাৰ চলিহাৰ ৰচনাৰ একত্ৰ সংকলন : গল্প, সানমিহলি ৰচনা, নাটক আৰু অনুবাদৰ লগতে লেখকৰ সৈতে হোৱা একাধিক কথোপকথনৰ আধাৰত লিখা এটা বিশেষ লেখা। 'সৌৰভ কুমাৰ চলিহাৰ বিষয়ে সৌৰভ কুমাৰ চলিহা'ক সামৰি। শোণিত বিজয় দাস আৰু মুনীন বায়নৰ দ্বাৰা সম্পাদিত প্ৰকাশক : কথা প্ৰথম প্ৰকাশ : 2008 Regular Price Rs. 1500 Sale Price Rs. 1275
 1,500.00  1,275.00 Add to cart
Sale! Quick View

Nilamani Phookan Rachanawali নীলমণি ফুকন ৰচনাৱলী ১৯৪৮-২০১২, এই সময়ছোৱাত প্ৰকাশিত নীলমণি ফুকনৰ কবিতা প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

নীলমণি ফুকন ৰচনাৱলী ১৯৪৮-২০১২, এই সময়ছোৱাত প্ৰকাশিত নীলমণি ফুকনৰ কবিতা, শিল্পী-সমালোচনামূলক প্ৰবন্ধ, অনুবাদ, ভাষণ আৰু আত্মজীৱনীমূলক ৰচনা আদিৰ একত্ৰ সংকলন সম্পাদক : শোণিত বিজয় দাস আৰু মুনীন বায়ন প্ৰকাশক : কথা প্ৰথম প্ৰকাশ : 2012 Regular Price Rs. 1500 Sale Price Rs. 1275
 1,500.00  1,275.00 Add to cart
Sale! Quick View

Mohandas Karamchand Gandhi মোহনদাস কৰমচাঁদ গান্ধী মোনিয়াৰপৰা মহাত্মালৈ অহল্যা গগৈ প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

মোহনদাস কৰমচাঁদ গান্ধী মোনিয়াৰপৰা মহাত্মালৈ অহল্যা গগৈ প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন প্ৰকাশ কাল : নৱেম্বৰ, 2013 Regular Price Rs. 500 Sale Price Rs. 450
 500.00  450.00 Add to cart
Sale! Quick View

Hem Borah Rachana Samagra. Vol. 1 হেম বৰা ৰচনা-সমগ্ৰ ১ সম্পাদনা : চিৰঞ্জিতা বৰা প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন

হেম বৰা ৰচনা-সমগ্ৰ ১ সম্পাদনা : চিৰঞ্জিতা বৰা প্ৰকাশক : কথা পাব্লিকেশ্বন প্ৰথম প্ৰকাশ : 2014 Regular Price Rs. 1500 Sale Price Rs. 1275
 1,500.00  1,275.00 Add to cart
Back to top